Selekcije

U19

Stojijo od leve proti desni zgornja vrsta: Jaka Karat, Tilen Udovč, Aleš Videčnik, Jaka Bernardis, Faris Buljubašič, Gašper Jovan, Žiga Korpar, Tomaž Stopajnik.

Sredina od leve proti desni: Tim Turinek, Alen Martinović, Vid Vauh (fizioterapevt) Fikret Mameledžija (tehnični), Erik Kržišnik (trener), Amadej Vošnjak, Ali Tabaković, Ardit Vezaj, Leon Pavše Djerdji, Igor Fenko (vodja nogometne šole).

Sedijo od leve proti desni: Cene Kitek, Adam Vošnjak, Vid Plešnik, Adel Mujkić, Smajl Delić, Urh Borovnik, Žiga Lorger, Rok Markovič, Žiga Fašing.

 

U17

Stojijo od leve proti desni zgornja vrsta: Nejc Pirečnik (V), Luka Podhovnik, Arne Bulajić, Gal Muršić, Jan Troger, Demir Sejdinović, Kristjan Irmančnik, Nikola Daničić (V), Jan Franjo Skok,

Stojijo od leve proti desni srednja vrsta: Pavel Vižintin, Jan Dogaris, Marcel Blaj, Vid Vauh (fizioterapevt), Fikret Mameledžija (tehnični), Urban Žohar (trener), Sojč Žiga, Damir Smajlović, Teo Mrkonjić.

Stojijo od leve proti desni spodnja vrsta: Enej Vogrinec, Sandro Jovanović, Matic Černivšek, Leon Kovačević, Armin Kahvedžić, Til Bračun, Hrastnik Kristjan, Leotrim Osmanaj, Sead Vezaj.


Manjkajo: Juš Emeršič, Primož Robnik (V), Mežnar Matjaž.

 

U15 A

Stojijo od leve proti desni: David Cafuta (trener),  Uroš Šodić, Michell Tkavc, Rok Pirečnik, Mitja Hojnik trener, Teo Plank, Adam Marcen,Luka Štravs, Rok Hudournik, Petar Rogić (tehnični).

Sedijo od leve proti desni: Aid Denaj Siočić, Amar Smajlović, Ermin Alić, Elmedin Hoxhaj, Dino Ibrahimović, Miha Meža, Mark Ferme, Jon Plešnik, Timotej Krk, Mirza Šljivar, Žiga Brinovšek.

Manjka: Matej Škrobar, Ajdin Kadrić, Sebastjan Turinek.

 

U15 B

Stojijo od leve proti desni: David Cafuta (trener), Leon Bulajić, Lovro Turinek, Sinaj Mujičić, Gojko Vrsaljković, Mitja Hojnik trener, Alen Omerović, Bajro Hodžić, Mirza Šehić, Petar Rogić (tehnični).

Sedijo od leve proti desni: Ajas Trumić, Klemen Nahtigal, Anže Majhen, Juriy Anić, Tim Matanović, Lan Jovanović, Agim Ameti, Amar Muharemović, Leil Sulejmanović, Tarik Abbas, Enej Plazl.

Manjka: Blaž Jeseničnik.

 

U13

Stojijo z leve: Rinor Kryeziu, Niklas Ježovnik Reberšak, Luka Daničić, Tin Jurić, Nik Pirečnik, Lan Jovanović, Lovro Golič, Adin Jahić, Dragan Kovačević (trener).

Sedijo z leve strani: Jaša Jelen, Anej Tamše Marinič, Andraž Turinek, Jakob Camloh, Neo Mrkonjić, Haris Kahvedžić, Ajas Halilović, Stevo Krejić.

 

U12 A

Stojijo od leve proti desni:  Žiga Kos, Luka Janković. Ožbej Javornik, Anej Mrkonjić, Lamar Sulejmanović, Lan Husejnović, Ammar Lukavačkić, Nik Tovornik, Igor Vinojčić (trener).

Sedijo od leve proti desni: Amas Omić, Jon Zorko Kotnik, Tjaš Svitlica, Anej Dorić, Jan Meh, Timotej Drobež, Patrik Stevančević, Jure Bernjak, Lukas Kosta Gavrilovski.

Manjkajo: Lusiano Štitić, Ažbe Lukner.

 

U12 B

Stojijo od leve proti desni: Teo Ivančić, Tjaž Marin, Liam Gabron, Jakob Meh, Leon Stropnik, Isak Hankić, Jernej Berkenjačevič, Luka Jurić, Lovro Potočnik, Dario Tunanović, Amar Kukuljević, Kristofer Ivanov, Toni Lukenda (trener).

Sedijo od leve proti desni: Nikolaj Vladušić, Jaka Brecl, Amer Hrustić, Muhamet Bardiqi, Gaia Hladin, Amerlina Butković, Tilen Zavolovšek, Modest Selmanaj, Albert Hajdari, Ermin Dedić, Nik Delčnjak, Žak Kopina, Tian Pilaj.

 

U11 A

Stojijo od leve proti desni: Aleks Hudobreznik (trener), David Čizmić, Vid Krenker, Anas Ibrahimović, Tim Britovšek, Ivano Barišić, Bogdan Bankovački, Florijan Mežnar, Din Hasanić, Lan Kos, Gašper Slemenšek.

Sedijo od leve proti desni: Tjan Turinek, Blaž Novak, Emil Baraković, Admin Osmanović, Tim Brunšek, Janej Čebular, Amar Baručić, Tim Štruc, Maid Dogdić, Nace Primožič, Tai Javernik.

Manjka: Bine Jerčič.

 

U11 B

Stojijo od leve proti desni: Aljaž Meža Mori, Adis Huseinović, Jošt Avberšek, Anej Rodić, Urban Potočnik, Branko Vladušić, Ognjen Moravac, Tjaš Klemenčič, Fran Kukovec, Aleks Hepić Majerič, Aljaž Samec, Andrej Rebernik (trener).

Sedijo od leve proti desni: Edin Hoxhaj, Lan Fajfar, Alvaro Rebešak Ježovnik, Vid Borinc, Saša Milovanović, Teodor Torbica, Tai Kubale, David Zajc, Kristjan Hojnik, Dejan Ačimović.

Manjka: Domen Obu.

 

U9

Sedijo od leve proti desni: Jaka Prelog, Rijad Okić, Vid Skledar, Adriano Romih, Al Kaan Šehić, Anej Šabanović, Anel Ramić, Rok Česko, Luka Tepič, Jaro Miklavžin.

Stojijo od leve proti desni: Tien Perčič, Nino Dacković, Lukas Škrobot, Anai Bečirović, Nik Milenković, Matevž Plazl, Lovro Jerič, Gal Padovan, Eman Ibrahimović, Alen Kopić (trener).

 

U9 – U11 začetniki

Stojijo od leve proti desni: Žan Drev, Luka Stropnik, Eman Delić, Almir Sulejmanović (trener), Savo Sprečaković, Bojan Glamočak, Gal Tamše, Elsad Kadrić.

Sedijo od leve proti desni: Mark Rutar, Anis Okanović, Aleksa Petreši, Alem Alibašić, Filip Klinar, Nik Brglez, Nikola Jovanović, Amar Mahmutović.

 

U8

Stojijo od leve proti desni zgornja vrsta: Primož Presečnik (trener), Denis Hodžić, Žan Rovšnik, Ožbi Meža, Zijo Bešić, Ajan Mušić, Alen Tabaković, Aleksander Vučetić, Ivano Mrkonjić, Tim Lukas Kregar, Filip Moravac, Denis Kahrimanović, Nik Vidović, Igor Fenko (pomočnik).

Stojijo od leve proti desni spodnja vrsta: Imran Badnjević, Gal Meh, Aleks Đokić, Ji Jiahao, Nikola Mečava, Črt Praprotnik, Vlado Kerezović, Miljan Crnobrnja, Luka Filipović.

 

U7

Stojijo od leve proti desni zgornja vrsta: Jan Jezernik, Žiga Verhovc Šumer, Luka Fajfar, Enis Mujačić, Luka Aritonović, Lian Žrt, Kan Halilović, Jan Javornik, Tristan Presečnik.

Stojijo od leve proti desni spodnja vrsta: Timotej Knez, Jan Mrkonjić, Nace Kuzman, Fran Petric, Arnel Kahvedžić, Nikolaj Labohar, Jan Jakov Kurtović Šalamon, Luka Obradović, Arne Tabaković, Toni Lukenda (trener).

 

U5

Stojijo od leve proti desni zgornja vrsta: Ammar Šabić, Luka Staković Sušec, Nervin Asani, Emrah Hasanbašić, Alan Ikić, Lev Marovt, Ajdin Bešlagić, Patrik Galinec.

Stojijo od leve proti desni spodnja vrsta: Jaka Vedenik, Kotnik Lovro, Marin Žiga, Sopolšek Erazem, Mikulec Kai, Fenko Erik, Čojić Ian, Toni Lukenda (trener).