ND Gorica 1 - 0 NK Rudar Velenje

02/12/2015 - 13:00

V 20.krogu prve lige TS smo se na Primorskem pomerili z ekipo Gorice. Slednji so po zadetku Elekeja v 86. tekmo dobili z rezultatom 1-0.

ND Gorica – NK Rudar Velenje 1:0 (0:0)
Športni park, gledalcev 400; Strelec: 1:0 Eleke (86.).
Postava: Radan, Kašnik, Trifković, Črnčič (od 62. Krcić), S. Babić, Kocić, Bolha (od 80. Tolimir), Ihbeisheh, Knezović, Eterović (od 66. Prašnikar), M. Babić.

V prvem polčasu so imeli manjšo terensko premoč domači, ki so sprožili tudi nekaj več strelov proti našim vratom, v 20. minuti je nevarno streljal Stjepan Babić, a je Grega Sorčan obranil , nevarna pa sta bila tudi poskusa Arčona z roba kazenskega prostora v 26. in Elekeja v 39. minuti.

V prvem primeru je bil na mestu Matej Radan, v drugem pa je Eleke, ki je bil po podaji Džuzdanovića sam pred Radanom, zgrešil cilj, tako kot Džuzdanović minuto zatem.

V uvodu drugega polčasa je prvi zagrozil Mario Babić, ko je iz prve udaril po podaji z desne strani, a je bil Sorčan na mestu. Sledilo je nekaj strelov na obeh straneh, ki pa niso bili dovolj dobri za spremembo rezultata.

Zato pa ga je spremenil Eleke v 86. minuti, ko se je po naši napaki znašel sam pred Radanom.

V 21.krogu se bomo na domačem igrišču pomerili z NK Zavrčem (sobota, 5.12. ob 15.30).