NK Mengeš 0 - 8 NK Rudar Velenje

24/06/2015 - 18:30 at Mengeš

V sredo, 24.6., smo se odpravili v Mengeš, kjer nas je čakal prvi pripravljalni obračun za tekmovalno sezono 2015/16. Tekmo smo prepričljivo dobili, kar bo brez dvoma dobra popotnica za prihajajoče preizkušnje. Priložnost za igro so med drugimi dobili tudi izstopni člani mladinskih selekcij NK Rudar Velenje.

V prvem delu igre je bil dobro razpoložen Mario Babić, ki je svoj uspešen nastop potrdil z dvema goloma, dvakrat pa je bil v vlogi podajalca. Mrežo je načel omenjeni nekdanji mladi reprezentant Hrvaške, ki je zadel v 9. in 11.minuti. V 26.minuti je Luka Prašnikar po podaji Dediča povišal prednost na 3:0. Pred koncem polčasa pa sta po podaji s kota, z glavo zadela še Ivan Knezović in David Kašnik. Prednost bi lahko bila ob polčasu še višja, a se je domači vratar izkazal z nekaj dobrimi posredovanji.

V drugem polčasu so priložnost za igro dobili še ostali igralci. V 68.minuti se je po zmedi v kazenskem prostoru sam pred vrati znašel Semin Omerovič, ki je premagal vratarja in povišal prednost na 6:0. Nekaj minut kasneje je z razdalje uspešno meril tudi Denis Grbič. Za končnih 8:0 pa je po podaji Rogiča zabil še Miha Irman.

NK Mengeš – NK Rudar Velenje 0:8 (0:5)

Strelci: Babić 9.,11., Prašnikar 26., Knezović 34., Kašnik 35., Omerovič 68., Grbič 75., Irman 81.

Postava v prvem polčasu: Čretnik, Dedič, Knezović, Kašnik, Jahič, Tolimir, Bolha, Plesec, Babić, Prašnikar in Krcič.

Postava v drugem polčasu: Čretnik (od 78. Mušič), Medved (od 78. Kazič), Bukšek, Acman (od 78. Irman), Kurež, Hrastnik (od 78. Popovič), Gavranovič, Lešnik (od 78. Rogič), Grbić, Omerovič in Kocič

V soboto, 27.6., se bomo v Kranjski Gori pomerili z NK Rijeko.