NK Rudar Velenje 4 - 0 NK Aluminij

20/01/2016 - 16:00

Za nami je druga pripravljalna tekma, tokrat smo se na prenovljeni umetni travi v Velenju pomerili z NK Aluminijem in ga premagali z rezultatom 4-0.

V prvem polčasu si je ugodni priložnosti za zadetek priigral Markovski, ki pa ni uspel premagati gostujočega vratarja. V 30.minuti je z bližine dobro Leon Črnčič in popeljal v vodstvo Knape.

V 47.minuti se je sam pred golom znašel Mate Eterović, a je bil vratar Aluminija na mestu. Nekaj minut kasneje pa je s strelom od daleč zadel Mario Babić, slednjemu se je v 62.minuti ponudila nova priložnost za zadetek, a je z bližine meril previsoko. V 80.minuti je po podaji s kota zadel Mate Eterović, 4 minute kasneje pa je s pravim projektilom končni izid tekme postavil Luka Prašnikar.

V soboto se bomo v Velenju pomerili z NK Zarico iz Kranja.

NK Rudar Velenje – NK Aluminij 4:0(1:0)
Strelci: Črnčič 30., M.Babić 55., Eterović 80., Prašnikar 84.

1.polčas: Radan, Bratič, Žitko, Bolha, Lešnik (od 30. do 45. Jahič), Tolimir, Grbič, Črnčič, Markovski, Krcič in Grgič.
2.polčas: Čretnik, Ihbeisheh (od 65. Jahič), Džinič, Kašnik, Kurež, S.Babić, M.Babić, Trifkovič, Eterović in Prašnikar.