NK Rudar Velenje 5 - 2 NK Radomlje

29/01/2016 - 14:30

V petek, 29.1. smo se na Parkurju pomerili z NK Radomljami. Knapi so po zadetkih Grbiča, S.Babića, Tolimirja, Črnčiča in Eterovića slavili z rezultatom 5-2.

Tekmo so bolje otvorili gostje iz Radomelj, ki so po naši napaki v kazenskem prostoru povedli v 20.minuti tekme. Sledil je hiter odgovor Knapov, Denis Grbič in Stjepan Babić pa sta z zadetkoma uspela spreobrniti rezultat. Prvi polčas se je končal z rezultatom 2-1 v našo korist.

V drugem delu smo bili priča kar štirim zadetkom. Prvi so zadeli Radomeljčani, ki so poravnali izid na 2-2. Po prejetem zadetku so Knapi dobili dodatni zagon in s tremi goli v mreži Radomelj v nadaljevanju popolnoma strli odpor drugo ligaške ekipe. V drugem polčasu so za Rudar Velenje zadeli Tolimir, Črnčič in Eterović.

V nedeljo se bomo odpravili v Umag, kjer bomo oddelali priprave in odigrali 3 prijateljske obračune.

NK Rudar Velenje – NK Radomlje 5:2 (2:1)
Strelci: Grbič, S.Babić, Tolimir, Črnčič in Eterović.