Wolfsberger AC 2 - 0 NK Rudar Velenje

25/06/2016 - 16:00

V drugem prijateljskem srečanju smo se v Avstriji (Bad Kleinkirchheim) pomerili z Wolfsbergerjem AC in tesno izgubili z rezultatom 2-0.

Oba zadetka sta padla v prvem polčasu, že v 2.minuti je žogo za hrbet Ristića spravil Nutz, 15 minut kasneje pa je zadel še Tschernegg. Rezultat se do konca tekme ni več spremenil.

Članska ekipa se bo v nedeljo (26.6.) odpravila na tedenske priprave v Slovenj Gradec, kjer bo odigrala 3 prijateljske tekme z močnimi nasprotniki z vzhodnega dela Evrope.

Že v sredo (29.6.) čaka NK Rudar Velenje nova tekma, nasproti nam bo stala ekipa Dinama iz Moskve, dan kasneje pa se bomo pomerili še s CFR Clujem (30.6.). Teden bomo zaključili s pripravljalno tekmo v Beljaku, ko se bomo merili s Spartakom iz Moskve (3.7.).

Wolfsberger AC – NK Rudar Velenje 0:2 (0:2)
Strelci: Nutz 2., Tschernegg 19.