Aktualno

Drugo četrtino prvenstva začenjamo v Domžalah

Za nami je prva četrtina PLTS 2017/18. Rudar trenutno zaseda 4. mesto na prvoligaški razpredelnici, točkovno pa je celo izenačen s tretjo Gorico. Drugo četrtino bodo Knapi začeli s tekmo v Domžalah, katere so na uvodu v letošnjo sezono že uspeli premagati. Pred 10. krogom PLTS smo se pogovarjali z vratarjem Markom Pridigarjem in bočnim

Read More…

Iraški branilec okrepil vrste Knapov

Knapom se je pridružil centralni branilec Najm Shwan Ali Al Quraishi. Dvajsetletni Iračan prihaja v Velenje na 1-letno posojo iz Al Dhafra FC (Abu Dhabi). Najm Shwan Ali Al Quraishi: “Res mi je všeč ekipa in sam klub. Srečen sem, da sem v Velenju, samo mesto mi je zelo všeč. Rad bi se zahvalil soigralcem,

Read More…

Knapi do prve gostujoče zmage, Črni do zgodovinskega gola!

Triglav Kranj – Rudar Velenje 1:2 (0:1) Športni center Kranj, gledalcev 300, sodniki: Ponis (Koper), Kordež (Ljubljana) in Švarc (Ivančna Gorica). Strelci: 0:1 Črnčič (35.), 0:2 Tučić (73.), 1:2 Pušnik (79.). Triglav: Džafić, Arh Česen, Šmit, Zec, Križaj, Poplatnik, Tijanić (od 70. Kuhar), Robnik, Mlakar (od 55. Majcen), Udovič (od 54. Pušnik), Žurga. Rudar: Pridigar,

Read More…

V Kranj po 4. letošnjo zmago

Jutri se bodo Knapi pomerili z edinim prvoligašem s katerim letos še niso merili moči, Triglavom. V Kranju bodo lovili 16. medsebojno prvoligaško zmago od skupno 22 tekem. Damjan Vuklišević (branilec):“Čakajo nas tri zaporedna gostovanja. Prvo izmed njih že jutri ko igramo v Kranju proti Triglavu. V Kranj odhajamo po prve gostujoče točke, vemo da