Aktualno

Brez zmagovalca na savinsjko-šaleškem obračunu

Brez zmagovalca na savinsjko-šaleškem obračunu * Stadion ob jezeru, sodniki: Vinčić, Klančnik in Kovačič.* Strelci: 1:0 Petrović (27.), 2:0 Radić (34./11 m), 2:1 Benedičič (39.), 2:2 Lotrič (40.), 3:2 Kuzmanović (45.), 3:3 Vizinger (51.).* Rudar: Stopajnik, Filipović, Džinić, Hrubik, Krefl, Anđelković (od 73. Kitek), Črnčič, Pušaver, Kuzmanović (od 83. Kadrić), Radić, Petrović (od 69. Kobiljar).*

Read More…

Pred vrati je savinjsko-šaleški obračun

Pred vrati je savinjsko-šaleški obračun Prepoved nastopa: Marko Ćošić Na Krasu se je sredi drugega polčasa zadetka veselil Rudar. Velenjčani so že sanjarili o prvi prvenstveni zmagi, nato pa je prišel sodnikov dodatek in izenačenje. Knapi so znova bili tako blizu in znova je vse skupaj tik pred zdajci padlo v vodo. V soboto na

Read More…

Po enajstmetrovki Tabora zgolj do točke

Po enajstmetrovki Tabora zgolj do točke * Stadion Rajka Štolfe, sodniki: Kajtazović, Kordež in Pospeh.* Strelca: 0:1 Radić (65.), 1:1 Sikimić (90./11 m).* CB 24 Tabor Sežana: Adam, Ristić, Nemanič, Azinović, Horvat, S. Babić (od 64. M. Babić), Krivičić, Sever, Mihaljević (od 78. Stančič), Bongongui (od 69. Milošev), Sikimić.* Rudar Velenje: Stopajnik, Ćosić, Džinić, Filipović,

Read More…

Prihaja 16. krog prvenstva

Prihaja 16. krog prvenstva Knapi so bili v prvem polčasu obračuna s črno-belimi boljši tekmec, zadeli, si pripravili še nekaj priložnosti, a se prekmurska mreža do odmora ni več zatresla. Poraz z Muraši je s klopi odnesel Nikolo Jaroša. Konec tedna knape čaka gostovanje v Sežani, kamor se bodo odpravili precej okrnjeni. Zaradi kartonov na