Aktualno

Kadete bo vodil Urban Žohar

Kadetsko selekcijo bo v prihajajoči sezoni vodil Urban Žohar. Prva tekma nove sezone čaka kadete in mladince že to soboto, ko se bodo doma merili z NK Šmartno 1928, selekcija U-15A pa prav tako v soboto gosti NŠ Muro. Urban Žohar (trener U-17): Kdo je Urban Žohar? “Prihajam iz Štor, kjer sem začel svojo nogometno

Read More…

Knapi sklenili z nastopi v pokalu že po 1. krogu

Knapi se že po 1. krogu Pokala Slovenije poslavljajo od tekmovanja. Velenjčani so pokleknili v Sežani, prestižnega skalpa se je veselil novopečeni drugoligaš Tabor. Rok Duspara je domače popeljal v prednost, a so Knapi izenačili z golom Dominika Radića in postavili izid polčasa. Sledila je dramatična končnica, v kateri pa so se kar dvakrat veselili

Read More…

Začenjamo z boji v Pokalu Slovenije

V 1. krogu Pokala Slovenije bodo Knapi danes gostovali v Sežani pri tamkajšnjem drugoligašu Cherrybox 24 Tabor Sežana. Tekma je na sporedu ob 16:00, pred obračunom pa smo se pogovarjali z bočnim branilcem Robertom Pušaverjem. Robert Pušaver (branilec): “Za nami je težka tekma z Olimpijo, ki se ni izšla po naših željah… pravzaprav se nam

Read More…

Knapi na dobrodelni tekmi v Črni

V okviru 62. Koroškega turističnega tedna so Knapi odigrali dobrodelno tekmo z gostitelji iz Črne na Koroškem, NK Peco. Rudar je tekmo suvereno pripeljal do konca, seveda pa tokrat rezultat resnično ni bil v ospredju. Celoten izkupiček prodanih vstopnic je namenjen gasilskemu društvu Črna. Postava 1. polčas: Malnar, Dedić, Barič, Vasiljević, Zekanović, Pišek (Melavc), Pljava,